Něco málo o mně. Jmenuji se Šárka Holmanová a jsem realitní makléř již od roku 1999. Své zakázky realizuji především v mojí mateřské Praze, kterou dobře znám a miluji ji, avšak nebráním se i jiným realizacím po celé České republice a dokonce i v okolních zemích (Německo, Rakousko, Chorvatsko).

Vyhodnocuji aktuální stav realitního trhu v konkrétním místě a čase a vytvářím netradiční postupy, které přinášejí efektivní prodej nemovitosti za co možná nejvýhodnější cenu. Věřím, že toto je klíč k dlouhodobé spolupráci, což mi mí klienti už léta naprosto potvrzují. Rádi také využívají možnosti, kdy po prodeji nemovitosti se v časovém sledu zajistí např. nákup následné nemovitosti, celý proces navazuje a může být doplněn také o zajištění dalších typů servisu, jako je např. malování, stěhování nebo zajištění kvalitního architekta, geodeta nebo stavebního inženýra.

Pokud hledáte svého, osobního makléře, možná jsem pro vás tou pravou. Ráda vám pošlu reference od mých klientů, pro které jsem již měla možnost pracovat a ti možná nejlépe popíší, jaká spolupráce se mnou je. Taková je moje filozofie.

Zavolejte, ráda se vám budu věnovat, případně i jen poradím a najdu alternatiffní řešení!


Rozhovor o přístupu a mé práci zde

JAK TO SE MNOU CELÉ PROBÍHÁ?

 

Sejdeme se a promluvíme si z očí do očí co pro vás mohu udělat. Navrhnu vám tržní cenu prodávané nemovitosti, kterou obhájím realnými argumenty, zajistím také přípravu nemovitosti na prodej, či přímo home staging a zvolíme strategii prodeje.

Fotodokumentaci nemovitosti mi připraví vynikající realitní fotografka, jejíž práce vás velmi překvapí a uvidíte, jak může profesionální inzerce prispět k úspěšnému prodeji nemovitosti.

Poté, co zajistím kvalitního zájemce o koupi, náš zkušený spolupracující právník JUDr. Ondřej Brostík www.akbrostik.cz, s vámi projde veškeré zásadní informace vyplývající ze současného právního stavu prodávaného majetku a vytvoří na zakázku veškeré potřebné smlouvy. Ondřej se ve své praxi specializuje na právo nemovitostí a má v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Ke každému našemu klientovi přistupuje s ochotou a snahou maximálně vyjít vstříc jeho potřebám. Zaručujeme Vám, že udělá vše pro to, abyste se v co nejkratším čase dostali k vlastnictví bytu bezpečně a bez jakýchkoliv finančních ztrát. Jeho dlouholetá spolupráce se soudními znalci, s překladateli a tlumočníky, ale také s exekutory, notáři, daňovými poradci a auditory, umožňuje poskytnout mým klientům komplexní služby na velmi profesionální úrovni. Našim klientům se věnuje s příkladnou péčí a kvalitou. Bude také dále komunikovat s případným právním zástupcem kupujícího tak, aby vše vedlo k bezproblémovému uzavření obchodu a k vaší naprosté spokojenosti.

Po skončení celé realizace zajistíme i řádné zdanění celého obchodu tím, že doporučíme seriozního daňového poradce, který vám s tímto krokem rád pomůže.

K mému servisu neodmyslitelně patří zajištění následujících činností:

 • vyhledávání nemovitostí napříč realitním trhem na základě Vašich specifik a požadavků
 • vyjednávání zvláštních podmínek v daném obchodu (slevy z ceny atd)
 • zajištění seriozního kupujícího
 • zajištění kvalitní a efektivní inzerce, která se kreativně obměňuje
 • sdělení veškerých poplatků a daní, které se k zprostředkování a následného prodeje či koupě nemovitosti váží
 • zajištění úschovy advokátní či notářské
 • zajištění stavebního inspektora, který vám nemovitost zkontroluje, prověří a vytvoří návrh předpokládané ceny za odstranění vad
 • komplexní zajištění případného prodeje a pronájmu nemovitosti, za co nejlepších možných podmínek na trhu
 • nadstandartní servis s osobním přístupem, příprava znaleckého odhadu, či pojištění nemovitosti, zajištění zápisu na katastru nemovitostí
 • finanční poradenství a vyřízení hypotéčních úvěrů pro naše klienty, jednotlivce i firmy, založení s. r. o. 
 • kontakt s úřady a zajišťování podkladů dle zadání klienta
 • překladatelský a tlumočnický servis, další doprovodné činnosti
 • mediace v rámci spoluvlastnických vztahů
 • naprosté dodržování realitního právního etického rámce
 • zachování mlčenlivosti k případům, které řídím a to i po skončení realizace

A to, co naše klienty potěší nejvíce, jsou vyjednané slevy při nákupu nemovitostí.

4